Producenci maszyn do lodziarni

Najlepsi producenci maszyn do lodziarni?
Sprawdź katalog produktów MK KOMI

Postaw na jakość, doświadczenie, niezawodność i najlepsze tradycje.
Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również serwis sprzętu najlepszych marek.
Cenimy sobie współpracę, dlatego tak ważni są dla nas partnerzy, jesteśmy dumni,
że możemy być wyłącznym partnerem tak znakomitych marek.

ISA

ISA to renomowany producent urządzeń chłodniczych tworzonych z myślą o lodziarniach, kawiarniach, hotelach, sklepach i wielu innych miejscach.

W naszym katalogu produktów znajdziesz szeroki wybór urządzeń tej marki, które wyróżniają się niezawodnością, bardzo niskim zużyciem energii i ciekawym designem.

Hiber

Hiber to przede wszystkim producent szokówek (szokowników) do błyskawicznego zamrażania (blast freeze), a także przechowalników. Urządzenia marki znane są z solidności, niezawodnego działania i możliwości precyzyjnej kontroli parametrów.

Szokówki HIBER dostępne są w bardzo wielu wariantach, dlatego możliwy jest dobór właściwego urządzenia do każdych potrzeb.

Cattabriga

CATTABRIGA to marka o niemal stuletniej tradycji w zakresie produkcji maszyn do lodów.


Jej frezery, pasteryzatory i urządzenia wielofunkcyjne są dziś synonimem niezawodności, nowoczesności i innowacyjności. To sprzęt najwyższej klasy, dedykowany odbiorcom, którzy nie uznają półśrodków.

COF

COF to znany włoski producent szaf chłodniczych i mroźniczych, witryn oraz podobnych produktów.

W swojej ofercie ma modele o przemyślanej konstrukcji i zastosowaniu Sprzęt COF służy nie tylko do przechowywania lodów czy wyrobów cukierniczych, ale również napojów czy wina. Nasz katalog produktów zawiera różnorodne urządzenia tej marki.

MK KOMI – oficjalny partner marek ISA, CATTABRIGA, HIBER, COF.

Jako wyłącznym partner najlepszych producentów maszyn do lodziarni zapewniamy szeroki wybór produktów oraz szybki i fachowy serwis.