MK KOMI - Twój partner w biznesie

Poznaj nas

MK KOMI od 10 lat pomaga rozwijać Twój biznes

To już ponad dekada, kiedy pomagamy Państwu w otwieraniu i rozwijaniu Waszych lodziarni, cukierni i kawiarni. Systematyczne budowanie relacji z klientami w całej Polsce daje nam satysfakcję z oglądania wielu uśmiechniętych twarzy. Jest nam ogromnie miło, gdyż nasi Klienci chętnie do nas wracają, za co serdecznie dziękujemy!!

13
lat doświadczenia na rynku
1230
sprzedanych urządzeń
516
zadowolonych klientów
211
zrealizowanych projektów

Nasi partnerzy obdarzają nas dużym zaufaniem, dlatego też, jesteśmy Wyłącznym Przedstawicielem największych włoskich producentów ISA COF HIBER oraz Oficjalnym Agentem na Polskę marki CATTABRIGA PROMAG COLDELITE.

Nasz doświadczony Zespół Serwisowy, jest do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Klientom, którzy rozpoczynają swoją przygodę w naszej branży, zapewniamy doradztwo technologiczne i techniczne w zakresie technologii produkcji, ergonomii pracy, jak również aranżacji lokalu.
Szkolenia, organizowane w naszym laboratorium, we współpracy z przyjaciółmi w branży, prowadzone są przez doskonałych technologów oraz mistrzów branży lodziarskiej zarówno z Polski jaki i z Włoch.
Całą naszą uwagę poświęcamy branży lodziarskiej i cukierniczej, a doświadczenie zdobyte wraz z naszymi Klientami, pozwala nam rozwiewać wszystkie Państwa wątpliwości i skoncentrować uwagę na najistotniejszym sprzęcie i elementach wyposażenia.