Witryny gastronomiczne – niepowtarzalny design i światowa technologia

Twoje dania kuszą wyglądem? Mogą jeszcze bardziej! Wykorzystaj to, inwestując w witryny gastronomiczne, które pomogą je wyeksponować.

Skontaktuj się z nami
WITRYNA ISA MILLENNIUM

Witryna do lodów ISA MILLENIUM

Jest to ekonomiczny model w gamie witryn marki ISA. Występuje w wariantach stylistycznych LX i ST. Witryna została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy rozpoczynają swoją przygodę w branży lodowej. (...)
witryna do lodów ISA ONESHOW

Witryna do lodów ISA ONESHOW

ISA ONE SHOW to witryna zaprojektowana po to, aby lody stały się jeszcze bardziej ekskluzywnym produktem. W witrynie przemyślano każdy detal, od wysokości części ekspozycyjnej, odpowiedniego oświetlenia, po ogrzewane szyby (...)
witryna do lodów ISA MULTIPLO

Witryny do lodów ISA MULTIPLO

Multiplo to witryna, która w swojej prostocie wyróżnia się wielkimi możliwościami. Witryna prezentuje się elegancko i estetycznie, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Niezwykle precyzyjnie wykonany układ chłodniczy utrzymuje w 100% (...)
Witryna Isa Cristaltower

Witryna cukiernicza ISA CRISTAL TOWER

Cristal Tower idealnie nadaje się do ekspozycji i sprzedaży wyrobów cukierniczych, czekoladowych i lodowych.Dzięki dużej przestrzeni ekspozycyjnej, widocznej ze wszystkich czterech stron, Cristal Tower uatrakcyjnia produkty z każdego punktu widzenia.
witryna do lodów ISA METRO

Witryna cukiernicza ISA METRO

Metro to witryna cukiernicza skierowana jest do klientów lubiących proste linie. Witryna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła. Boczne panele malowane proszkowo. Półki ze stali hartowanej podświetlane światłami (...)
witryna do lodów ISA KELLY

Witryna cukiernicza ISA KELLY

Witrynę Kelly cechuje doskonałe wykończenie wszystkich detali. Prostota linia oraz czystość kształtów pozwoli stworzyć nowoczesne i zarazem eleganckie wnętrze. Proste kąty, pozwolą dowolnie wykorzystać dostępną przestrzeń, która stworzy doskonałe miejsce (...)
witryna do lodów COF FESTIVAL NEW

Witryna do lodów FESTIVAL NEW

witryna do lodów ISA FIJI

Witryna do lodów ISA FIJI

Zakrzywiona konstrukcja ze szkła hartowanego sprawia, że lody są idealnie wyeksponowane. Witryna została wyposażona w oświetlenie LED oraz elektroniczną płytę sterującą. Konstrukcja główna ze stali węglowej malowana proszkiem epoksydowym.
Witryna isa isetta

Witryna do lodów ISA ISETTA

Jednoczęściowy korpus z ekologiczną izolacją poliuretanową witryny ISETTA sprawia, że jest ona lekka i ekonomiczna. Witryna wyposażona w oświetlenie LED oraz magazyn, w którym można przechować dodatkowe kuwety z lodami.
WITRYNA ISA BERMUDA

Witryna do lodów ISA BERMUDA

Witryna na lody z wentylowanym chłodzeniem. Wyposażona w zwijaną kurtynę oraz magazyn od strony sprzedawcy, w którym z łatwością można przechować kilka dodatkowych kuwet z lodami.
WITRYNA ISA BERMUDA VIEW

Witryna do lodów BERMUDA VIEW

Witryna została zaprojektowana z myślą o jak najlepszej ekspozycji produktów. Udało się to osiągnąć dzięki stworzeniu przez projektantów całkowicie przeźroczystego panelu przedniego.
WITRYNY GASTRONOMICZNE

Witryny gastronomiczne do restauracji, hotelu, kawiarni czy lodziarni

Witryny gastronomiczne najnowszej generacji
to niezawodne urządzenia chłodnicze i grzewcze, które potrafią znacznie zwiększyć zainteresowanie gości konkretnymi produktami. Eksponując dania, przyczyniają się do wzrostu sprzedaży, a także zadowolenia odbiorców.

Oferta MK KOMI obejmuje szeroki wybór urządzeń do małej i dużej gastronomii, restauracji, kawiarni, hoteli itd. Ponadto zapewniamy szeroko zakrojone doradztwo i szkolenia dla biznesów z branży gastro na każdym etapie rozwoju. Nasi klienci mogą również skorzystać z profesjonalnego serwisu urządzeń.

O nas
Witryna gastronomiczna z ciastkami

Atrakcyjna ekspozycja dań

Dobierzemy właściwą witrynę gastronomiczną do Twojego lokalu i indywidualnych potrzeb.

Witryny gastronomiczne – potrawy, które zachęcają wyglądem

Istnieje wiele miejsc i sytuacji, w których warto zastosować witryny gastronomiczne. To olbrzymia szansa dla biznesów, które serwują oryginalne, nietypowe dania. Wyeksponuj to, co prezentuje się najbardziej apetycznie, a goście zjawią się sami.

Wykorzystaj pomoc w postaci profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracji lub hotelu. Eleganckie witryny nie tylko zaprezentują dania, ale też wpłyną na ogólny odbiór danego miejsca. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób mogą Ci pomóc? Skontaktuj się z MK KOMI. Chętnie przedstawimy Ci nasze produkty i pomożemy wybrać właściwy sprzęt.

Oferujemy witryny gastronomiczne różnych typów. Łączy je jednak niezawodność. W nagłych przypadkach możesz zaś liczyć na pomoc naszego błyskawicznego serwisu, który jest dostępny w całej Polsce!